Hotel99 - pokoj STANDARD

Hotel 99 nabízí svým hostům ubytování ve 20 pokojích typu Standard. Prostor pokojů je příjemně prosvětlený a design je sladěn v kombinaci šedivé a oranžové barvy a doplňků dřeva. Pokoje Standard disponují vlastním sociálním zařízením. Ložní prádlo podléhá standardu čtyř hvězdiček. Hygienické prostředky doplňujeme každý den.

 

 Hotel99 - pokoj DE LUXE

Střední třída pokojů Hotelu 99 nabízí větší luxus a pohodlí. Pro naše hosty jsou připraveny pokoje o velikosti 60 m2. Některé zpokojů typu DE LUXE disponují vlastní kuchyňkou nebo soukromou terasou s výhledem na město Chomutov. Vybrat si můžete z 18 pokojů. Ubytování v Chomutově zpříjemní přirozeně prosvětlené pokoje, které jsou laděny do kombinace šedé a oranžové barvy a celkový design dotvářejí dřevěné bytové doplňky.

 

 Hotel99 - apartmá PRESIDENT

Pokoje nejvyšší úrovně - apartmány President v Chomutově. Apartmány President jsou koncipovány tak, aby poskytly maximální pohodlí během Vašeho pobytu. Nabízejí samostatnou ložnici, obývací pokoj, vlastní kuchyňku a nejlepší výhled na Chomutov ze soukromé terasy z nejvyšších pater hotelu. Dopřejte si vysoce kvalitní ubytování blízko centra města Chomutov.

 

 Apartmány99 - absolutní nezávislost

Apartmány nejvyšší úrovně nabízí nové ubytování ve 21 Apartmánech typu A1, A2 a A3 o rozloze 42-123m2. Apartmány jsou koncipovány tak, aby poskytly maximální pohodlí i během dlouhodobého pobytu. Každý Apartmán má prostorný obývací pokoj propojený s plně vybaveným kuchyňským koutem. Typ A1 má jednu ložnici, typ A2 dvě ložnice a v typu A3 jsou ložnice tři. Apartmány disponují vlastním sociálním zařízením.