O nás

Ubytování v Hotel99 a okolí hotelu

Hotel 99 se nachází v Chomutově, který leží na severozápadě Čech v Ústeckém kraji. Statutární město s 50 tisíci obyvateli leží na úpatí Krušných hor. Město Chomutov nabízí jedinečné přírodní prostředí, dostatek zeleně a turisticky atraktivními cíle. V Chomutově můžete kromě historického centra s malebným náměstím navštívit unikátní jezero, největší zoologickou zahradu v České republice a půvabné zalesněné údolí.
Chomutov je díky přírodním skvostům, které jej obklopují, ale i díky širokému sportovnímu a kulturnímu zázemí města správným místem pro strávení dovolené s rodinou i s přáteli. Město nabízí řadu zajímavých cest a atraktivních turistických cílů. Nedaleko Chomutova najdete královské město Kadaň a lázeňské město Klášterec nad Ohří. Více inspirace najdete v záložce Aktivity v okolí.

Novostavba hotelu sousedí s Chomutovským parkem

Novostavba hotelu je v urbanisticky citlivé poloze nároží ulice Dr. Farského a pěšiny B. Němcové navržena tak, aby maximálně využila potenciálu místa a umožnila zahájit obnovu městského prostoru. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti městského parku a zachované části historického centra města.

Hotelová část stavby má jedno podzemní podlaží, ve kterém najdete fitness a wellness, místnost pro masáže s navazujícími odpočinkovými prostory a šatnami pro hosty. Na podzemní podlaží navazuje podlaží podzemních garáží.
Hromadná garáž zahrnuje 41 parkovacích míst včetně 3 bezbariérových. Další parkovací místa se nacházejí v těsné blízkosti hotelu.

Pokoje a interiéry – individualizovaná jednoduchost

Před okna hotelových pokojů orientovaná na výšku jsou doplněny dřevěné okenice posuvné po předsazených kolejnicích, které umožní zastínit pokoj během slunečních dnů a v noci snižují hladinu hluku v pokojích.
99 ubytovacích míst hotelu je k dispozici ve 42 pokojích, které jsou umístěné ve 2. – 6. podlaží. Nepravidelné rozmístění oken se projevuje i v interiérech pokojů – rozmístění oken se v jednotlivých pokojích opakuje pouze minimálně a jsou tak jednoduchým způsobem individualizovány. Apartmány se rozkládají na 56m2, což podtrhuje jejich prostornost a vzdušnost. U každého Apartmánu se nachází velká terasa. Ani ostatní pokoje nezůstávají pozadu. Zařízení je na vysoké úrovni a přesto působí jednoduše.

V návaznosti na recepci je hostům k dispozici nonstop lobby bar přístupný všem hostům s možností obsluhy přímo z recepce s kapacitou 20 míst.